O NAS

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy proekologiczną firmą z pasją i doświadczonym zespołem ekspertów do spraw systemów BDO, BDS, KOBiZE oraz LUCID, nasi eksperci rzetelnie od wielu lat pomagają przedsiębiorcom w zakresie sprawozdawczości i spełnieniu pozostałych obowiązków względem Ochrony Środowiska. Kompleksowo pomagamy również w uzyskaniu świadectw charakterystyki energetycznej. Nasza przeszkolona kadra posiada bogate doświadczenie w praktycznej znajomości przepisów dotyczących kwestii środowiskowych. Wszyscy współpracownicy stale uczestniczą w szkoleniach aby zapewnić Państwu, profesjonalną pomoc, przez zdobywanie nowej wiedzy z zakresu Ochrony Środowiska. Wielu naszych ekspertów jest również szkoleniowcami oraz audytorami przez co gąszcz przepisów w tej dziedzinie jak i pokrewnych nie stanowi dla nich problemu, posiadają wiedzę zarówno merytoryczną jak i praktyczną.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Gruntownie pomagamy w spełnieniu wszelkich obowiązków wynikających z tytułu Ochrony Środowiska, jakie ustawowo zostały nałożone na Państwa działalności. Ponadto realizujemy również usługi z zakresu doradztwa energetycznego.

JAK MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC ?

Naszą bestsellerową usługą jest pomoc naszym Klientom w sporządzeniu corocznych sprawozdań do BDO – takich jak: odpadowe, za opakowania i wszelkich innych koniecznych do realizacji w Państwa branży. Jednak to nie koniec naszych możliwości. Świadczymy szeroko pojęte usługi w zakresie Ochrony Środowiska, dlatego jeśli:

ŚWIETNIE, ŻE UDAŁO SIĘ PAŃSTWU DO NAS TRAFIĆ !

Nasz zespół ekspertów w sposób skuteczny, szybki oraz efektywny z całą pewnością pomoże Państwu w każdym z tych zagadnień. Jeśli zwracacie się Państwo do naszych ekspertów ze złożonym problemem, rozwiążemy go ponieważ stale współpracujemy ze sprawdzonym zespołem prawników, specjalizujących się w problemach związanych z Ochroną Środowiska i pokrewnych dziedzinach, dzięki temu w sposób kompleksowy możemy odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

CO OFERUJEMY ?

NAWIĄZUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ:

Niezależnie od drogi kontaktu – działamy szybko, sprawnie i efektywnie – aby w jak najkrótszym czasie móc Państwu profesjonalnie pomóc! 

 

Klient jest dla nas najważniejszy. To dzięki Państwa zadowoleniu, nasza firma może się rozwijać! Rozumiemy, że zagadnienia Ochrony Środowiska nie muszą i nie są najważniejszym czynnikiem w Państwa firmie. Dlatego kompleksowo pomagamy w sprawozdawczości, wyręczając Państwa od wdrażania się w gąszcz przepisów związanych z ochroną środowiska, czy też poszukiwania informacji i wzorów sprawozdań do wypełnienia. By pomóc Państwu z naszej strony musimy uzyskać jedynie od Państwa konieczne informacje, a określenie zakresu sprawozdawczości i jego wypełnienie będzie już w 100% należało do zadań naszych ekspertów.

NASZE NAJPOPULARNIEJSZE USŁUGI:

 

  1. BDO – sprawozdanie firmy w cenie: 399,00 zł + VAT
  2. BDO – rejestracja firmy w cenie: 399,00 zł + VAT
  3. KOBiZE – roczny raport firmy w cenie: 449,00 zł + VAT

Wiemy, że czas jest dla Państwa bardzo ważny dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.